ритуальні послуги львів
  Ритуальні послуги. Магазин Ритуальної Атрибутики

  уточнюйте, будь ласка, графіки роботи

  і можливість надання послуг

  на час відключення електроенергії

  Ритуальні  послуги  у  львові

  Ексгумація і перепоховання. Ексгумація тіла

  ритуальні послуги у Львові
  ритуальні послуги у Львові
  місце поховання

  Ексгумація (лат.: ex — из, humus — земля) - це вилучення тіла померлого з місця поховання.

   

  У яких випадках проводиться ексгумація?

  Які документи потрібні для проведення ексгумації?
  Хто може зайнятися процесом ексгумації?

   

  Ексгумація у зв’язку із перезахороненням  (перенесенням померлого або померлих в інше місце поховання)
  Ексгумація у зв’язку із проведенням слідчих дій, або досудового розслідування.
  Ексгумація у зв’язку із з’ясуванням причин смерті та ідентичності тіла померлої людини.

  Перелік документів та погоджень необхідних для ексгумації та перепоховання

   

  У місті Львові процесом перепоховання займається ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» на підставі договору-замовлення на перепоховання.

   

  Процедурою перепоховання, має право займатись люба особа, яка має на руках оригінал Свідоцтва про смерть похованої людини або оригінал Свідоцтва про поховання.

   

  Важливо !! : Свідоцтво про поховання почали видавати з 2004 року, тому відсутність Свідоцтва про поховання людини похованої до 2004 року не є приводом для відмови у перепохованні.

   

  Крім Свідоцтва про смерть та Свідоцтва про поховання особа-замовник перепоховання має надати:

   

  Листа-погодження Управління інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

   

  Висновок Львівської міської санітарно-епідеміологічної  служби про можливість ексгумації.

  «Єдине вікно» Львівської міської ради

  знаходиться за адресою:

   

  м.Львів, площа Ринок, 1

   

  В «єдиному вікні» працює інформаційна довідка Львівської міської ради.

   

  телефон : (032) 297 57 95

  Львівська міська санітарно-епідеміологічна служба

  знаходиться за адресою:


  м.Львів, вул. Круп’ярська, 27


  телефон : (032) 275-60-61

  ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг»
  знаходиться за адресою:

  м Львів, вул. К.Левицького, 96

  телефон: (032) 275-34-05

  Як і де отримати лист-погодження управління інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради?

   

   

  Лист-погодження видається Управлінням інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради у десятиденний термін з моменту подання наступного пакету документів:

   

  • Письмова заявя на ім’я директора Департаменту житлового господарства та інфраструктури, або заступника директора Департаменту житлового господарства та інфраструктури - начальника управління інженерного господарства. В заяві необхідно обгрунтувати причини перепоховання.
  • Оригінал або нотаріально засвідчену копію Свідоцтва про смерть особи, перепоховання якої планується здійснити.
  • Оригінал або нотаріально засвідчену копію свідоцтва про поховання. За умови відсутності свідоцтва про поховання надається оригінал Свідоцтва про смерть.
  • За умови перепоховання у родинний гробівець, необхідно надати копію свідоцтва на право власності на гробівець.
  • За умови здійснення перепоховання на Личаківському цвинтарі, необхідно надати підтвердження дирекції Личаківського цвинтаря, щодо можливості поховання. Підтвердження подається у вигляді листа за підписом керівника та з печаткою ЛКП “Музей Личаківський цвинтар” (Підпоховання у могили прямих родичів на полях 1-­20, 53-­61, 67, 69, окремі поховання на інших полях (в т.ч. платних полях 49 і 83), будівництво нових гробівців на вільних полях, що не входять у зону охорони пам’яток історії та культури, здійснюється лише з дозволу міського голови або секретаря ради за попереднім погодженням з головою вченої ради музею. Дозвіл оформлюється у вигляді резолюції міського голови або секретаря ради на заяві особи щодо надання дозволу на поховання на Личаківському цвинтарі, яка попередньо вже є погодженою головою вченої ради музею).
  • За умови, якщо перепоховання буде здійснюватись на не кладовищах м.Львова необхідно отримати дозвіл виконавчого органу відповідної сільської, селищної чи міської ради на поховання останків на цвинтарі даного села, селища, міста. Дозвіл може бути оформлений у вигляді листа відповідної міської, селищної чи сільської ради з підтвердженням можливості поховання останків на цвинтарі даного міста, селища, села.
  • За умови, якщо буде здійснюватись перепоховання особи, яка була похована як невідома необхідно отримати  лист-підтвердження прокуратури відповідного району міста Львова про результати впізнання тіла.

   

  Вищезазначені документи подаються для розгляду через канцелярію Львівської міської ради «Єдине вікно»

   

  Поданий заявником пакет документів передається в департамент житлового господарства та інфраструктури для розгляду і проходить такі етапи:

  1. Накладення резолюції директором департаменту житлового господарства та інфраструктури та начальником відділу благоустрою;
  2. Підготовка листа-погодження на перепоховання померлого, його візування та підписання директором департаменту житлового господарства та інфраструктури:
  3. Видача листа-погодження заявнику. Особа може отримати лист-погодження особисто у відділі благоустрою управління інженерного господарства кабінет №427а (телефон 297-59-57) або поштою.

  Як і де отримати висновок Львівської міської санітарно-епідеміологічної  служби про можливість ексгумації?

   

  Ексгумація здійснюється, як правило, у зимовий період, через рік після поховання в піщаних ґрунтах і через три роки - при похованні у зволожених ґрунтах важкого механічного складу та глиняних ґрунтах.
  Ексгумація проводиться в присутності медичного працівника, участь якого при проведенні перепоховання забезпечує замовник ексгумації.

   

  Висновок про можливість ексгумації видає лише міська санітарно-епідеміологічна служба.

   

  Висновок оформлюється безкоштовно протягом 1 дня.

   

  Для отримання висновку про можливість ексгумації необхідно подати наступні документи:

  • Письмову заяву з проханням надати висновок про можливість ексгумації (довільної форми)
  • Копію свідоцтва про смерть
  • Оригінал листа-погодження управління інженерного господарства Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

  Таблички

  від 150 гривень