ритуальні послуги львів
  Ритуальні послуги. Магазин Ритуальної Атрибутики

  уточнюйте, будь ласка, графіки роботи

  і можливість надання послуг

  на час відключення електроенергії

  Ритуальні  послуги  у  львові

  Як отримати грошову допомогу на похорон (поховання) ?

  ритуальні послуги у Львові
  ритуальні послуги у Львові

  Допомога у разі смерті застрахованої особи, а також членів її сім’ї які перебували на її утриманні

   

   

  Кому видається: у разі смерті застрахованої особи, допомога надається члену її сім’ї або іншій фізичній чи юридичній особі яка займалася процесом поховання. У разі смерті членів сім’ї застрахованої людини, а також членів сім’ї які знаходяться на її утриманні (до них відносяться чоловік (дружина), батько (матір), дідусь (бабуся) прямої лінії спорідненості, а також дітей, братів, сестер та онуків, які не досягли 18 років або старших цього віку, якщо вони стали інвалідами до 18 років (братів, сестер та онуків — за умови, що вони не мають працездатних батьків), а студентів та учнів середніх професійно-технічних та вищих навчальних закладів з денною формою навчання до 23 років.)

   

  Де видається: за основним місцем праці застрахованої особи і складається з страхових внесків сплачених застрахованою особою.

   

  На підставі яких документів: Свідоцтво про смерть у разі смерті застрахованої особи і призначається членам сім’ї померлого або особі яка займалася похованням. У разі смерті члена сім’ї застрахованої особи для отримання допомоги застрахованій людині треба пред’явити Свідоцтво про смерть, а також довідки з місця проживання про перебування померлого члена сім’ї на утриманні застрахованої особи(довідка видається ЖЕКОМ або управлінням житлово-комунального господарства, виконавчим органом райради, міськради за місцем проживання померлого).

   

  Який розмір допомоги: надається в розмірі, що встановлюється правлінням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, але не менше розміру прожиткового мінімуму. Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.11.2011 № 55 «Про встановлення розміру допомоги на поховання» по страхових випадках, які настали з 1 січня 2012 року, допомога на поховання надається за рахунок коштів Фонду у розмірі 2200 гривень. По теперішній час розмір допомоги залишається незмінним.

   

   

  Важливо: терміни давності для звернення за допомогою не встановлені, тому звернутися за призначенням допомоги на поховання можна в будь-який час.

  Розмір допомоги визначається згідно з датою смерті, а не датою звернення за нею.

  Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням»

  Таблички

  від 150 гривень