ритуальні послуги львів
  Ритуальні послуги. Магазин Ритуальної Атрибутики

  уточнюйте, будь ласка, графіки роботи

  і можливість надання послуг

  на час відключення електроенергії

  Ритуальні  послуги  у  львові

  Львівські цвинтарі 

  ритуальні послуги у Львові
  ритуальні послуги у Львові
  цвинтар

  У Львові налічується 13 цвинтарів.

   

  Серед них Голосківський, Сихівський, Ряснянський, Янівський цвинтар, цвинтар на вулиці Варшавській, цвинтар на Старому Сихові, цвинтар на вулиці Тракт Глинянський, Левандівський, Замарстинівський, Знесіння, Білогорща і музей-заповідник "Личаківський цвинтар".

   

  З цих кладовищ на сьогоднішній день можна хоронити лише на Голосківському, а  на Янівському, Сихівському і Личаківському лише підхоронювати.

  Впродовж останніх 10 років залишається невирішеною проблемою для Львова влаштування нового цвинтаря для поховань, адже з усіх наявних цвинтарів, що знаходяться на території міста, загальною площею 185,8 га лише на Голосківському, Янівському, Сихівському та Личаківському здійснюється поховання.

   

  На цвинтарях, що розташовані у районі житлових масивів: Білогорща, Тракт Глинянський, Рясне, здійснюються періодичні підпоховання, оскільки за своїми санітарними та фізичними нормами ці цвинтарі вже довго вважаються закритими для поховань.

   

  Інші старі кладовища, що колись розташовувались у місцях старих поселень, а зараз у районі вулиць Повітряної, Мідної, Варшавської, Майданної – Зеленої, є остаточно закриті та локалізовані навколишньою забудовою. Поховання на цих цвинтарях заборонені.


  Неврегульованість питання з розміщення нового цвинтаря визначається складними санітарно-гігієнічними, геологічними, містобудівними вимогами, хоча у даний час розглядається питання використання частини військових земель площею 40-100га під розміщення майбутнього цвинтаря.

  Старі і нові цвинтарі Львова

  Замовити і купити похоронні вінки

  Голосківське кладовище

  Личаківський цвинтар

  Сихівське кладовище

  Янівське кладовище

  Таблички

  від 150 гривень